was successfully added to your cart.

Koszyk

5 wskazówek, jak zregenerować skórę po lecie

5 wskazówek, jak zregenerować skórę po lecie

5 wskazówek, jak zregenerować skórę po lecie

Słońce, sól w morzu i chlor w basenach to niektóre z tych czynników, które mogą uszkodzić naszą skórę w miesiącach letnich. Sprawiają, że wygląda ona sucho i matowo. Koniec sezonu wakacyjnego daje nam możliwość rozpoczęcia procedury odnowy i naprawy szkód, jakie poniosła nasza skóra. Chcesz wiedzieć jak?

Złuszczanie

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to usunąć martwe komórki, aby pomóc nowym szybciej się zregenerować. Dobrym sposobem na to jest złuszczanie skóry ręcznie robioną maską na twarz zawierającą miód i proszek migdałowy lub ulubiony produkt (zawsze upewnij się, że wybrany produkt nie jest zbyt agresywny). Do ciała możesz zastowosować peeling cukrowy lub kawowy, który dodoatkowo pobudzi krążenie w skórze albo szczotkę do masażu na sucho.

Nawilżenie

Zaraz po złuszczeniu musisz dokładnie odżywić i nawilżyć skórę. Możesz to zrobić za pomocą masek, kremów, balsamów, serum… wybierz coś dla siebie! Naszym faworytem jest Regulat Magic MousseTo pobudzi regenerację komórek, a Twoja skóra odzyska witalność.

5 wskazówek, jak zregenerować skórę po lecie

Pielęgnacja od wewnątrz

Kolejnym krokiem, który należy zrobić, aby zregenerować skórę, jest odżywienie jej od wewnątrz. Żywność dostarcza nam wielu składników odżywczych, które działają od wewnątrz, aby poprawić zdrowie naszego organizmu i wyglad naszej skóry. Kluczem jest stosowanie składników bogatych w witaminy A, E i C, takich jak marchew, owoce cytrusowe lub inne letnie owoce i warzywa. Idealnym suplementem urodowym w tym wypadku jest Regulatpro Hyaluron, który dodatkowo zawiera kwas hialuronowy – doskonały nawilzacz tkanek.

Zawsze chroń się przed słońcem

Mimo że światło słoneczne nie jest tak silne ani tak intensywne jesienią, ważne jest, abyś nadal dbała o swoją skórę i chroniła ją przed promieniami słonecznymi. Można to zrobić, aplikując krem ​​przeciwsłoneczny z filtrem SPF lub, jeśli używasz makijażu, wybierając warstwę bazową, która zawiera taką ochronę przeciwsłoneczną.

Doatkowa mała pomoc

A jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w regeneracji skóry, wypróbuj nasze wyjatkowo bogatą linię produktów pielęgnacyjnych w postaci kremu, serum, pianki myjącej i toniku. Ten kosmetyczny lifting pomoże Twojej skórze odzyskać jędrność i wzmocni obronę aż do najgłębszych warstw. Teraz, gdy znasz już wszystkie niezbędne kroki, możesz naprawić szkody wywołane przez słońce na twarzy i ciele oraz przygotować sobie promienną i zdrową skórę tej jesieni.

Join the discussion 2 komentarze

Leave a Reply

POWRÓT