was successfully added to your cart.

Koszyk

BEAUTY DRINK – Co to takiego?

BEAUTY DRINK - Regulatpro Hyaluron

BEAUTY DRINK – co to takiego?

Wszyscy wiemy, jak właściwa rutyna pielęgnacyjna i umiejętna aplikacja makijażu mogą czynić cuda dla naszego wyglądu. Ale czy słyszałaś o napojach upiększających ( beauty drink ), które możesz spożywać, aby wyglądać jeszcze piękniej? Te wyjątkowe eliksiry piękności stają się coraz bardziej popularne na całym świecie i są niczym innym jak mieszanką wszystkich potrzebnych naszej skórze składników, które zapewnią jej lepszą kondycję i zwiększą tolerancję na niekorzystne czynniki środowiska zewnętrznęgo.

Tego typu napojem, który cieszy się ostatnio ogromną popularnością, jest napój kolagenow. Kobiety z całego świata, głównie z myślą o zachowaniu młodzieńczej skóry i profilaktyce zmarszczek, pokochały produkty kolagenowe – tak bardzo, że obecnie można je z łatwością znaleźć w większości salonów kosmetycznych lub sklepów z artykułami spożywczymi. Niektóre napoje kolagenowe obiecują nawet wybielenie skóry i piękną promienną cerę, w takim stopniu, że postanowisz porzucić swój podkład i korektor. Brzmi jak poważna obietnica, prawda?

Jeśli więc w tej sekundzie jesteś gotowa, aby rzucić wszystko i biec do sklepu po napój kolagenowy, to zatrzymaj się na chwilę… Chociaż wszyscy jesteśmy za wsparciem kobiecego piekna, istotne jest by wiedzieć, jak skuteczne są proponowane nam produkty. Czy wiesz, że po spożyciu takiego napoju kolagen w nim zawarty zostanie całkowicie rozłożony w Twoim układzie pokarmowym? Tak, oznacza to dokładnie, że prawie nic z tego co wypijesz nie trafi do twojej skóry! 

Sprawa ma się zupełnie inaczej jeśli chodzi o REGULATPRO HYALURON. A dlaczego?

Produkt zawiera Regulatessenz®, ekstrakt uzyskiwany podczas stosowania opatentowanej metody fermentacji kaskadowej. Dostarcza on składniki aktywne do głębszych warstw skóry. Zapewnia wysoką przyswajalność substancji odżywczych oraz pomaga w ochronie organizmu. Dzięki zastosowaniu efektu nośnika, cenne ekstrakty (w tym przeciwstarzeniowe) są przyswajane przez organizm w bardziej efektywny sposób. Regulatpro® Hyaluron z biotyną przyczynia się do utrzymania prawidłowej skóry, błon śluzowych i włosów. Witamina C, cynk i miedź wpływa na funkcję układu odpornościowego oraz ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Miedź dodatkowo wpływa na właściwą pigmentację włosów i skóry.

Oczywiście nie możemy po prostu stwierdzić, że wszystkie napoje kosmetyczne poza Regulatpro Hyaluron są tylko sztuczkami marketingowymi lub modą. Jeśli chcesz jeden z nich kupić, po prostu przeczytaj jego skład. Jeśli zawiera dziwne składniki, których nie możesz rozpoznać, mogą to być wysoko przetworzone substancje chemiczne, wzmacniacze smaku i konserwanty – uważaj!. I oczywiście, zwróć uwagę na zawartość cukru – każdy napój zawierający więcej niż 15 mg cukru jest tak samo zdrowy jak puszka Coca-Coli. Zamiast tego wybieraj produkty ekologiczne, aby mieć pewność, że płacisz za produkty wysokiej jakości. Twoje ciało ci podziękuje!

Nie jest tajemnicą, że zdrowa, zbilansowana dieta z dużą ilością owoców i warzyw, w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami, jest sposobem na to, aby wyglądać i czuć się dobrze. I to zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Beauty Drink’i czyli napoje upiększające powinny być tylko uzupełnieniem diety i nie należy polegać wyłącznie na nich. Jeśli interesują Cię nasze produkty upiększające,  kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Leave a Reply

POWRÓT