was successfully added to your cart.

Koszyk

REGULATPRO METABOLIC

Regulatpro Metabolic – dla amatorów i sportowców wyczynowych, którzy dążą do zdrowia i wydajności oraz chcą przywrócić ciału to, czego wymagali od treningu i zawodów.

Produkty Regulatpro® to oparte o naturę suplementy diety wykonane z wykorzystaniem opatentowanej fermentacji kaskadowej. Podstawowy składnik REGULATESSENZ® zawiera fermentowane enzymy (STAMMENZYME®), składniki kultur fermentacyjnych, liczne oparte na roślinach przeciwutleniacze (fitochemikalia) i prawoskrętny kwas mlekowy.

Po rozpuszczeniu w podstawowym składniku, REGULATESSENZ®, dodane witaminy i minerały mogą być efektywniej wchłaniane przez organizm.

Produkty Regulatpro® zostały przetestowane pod kątem obecności sterydów anabolicznych i substancji pobudzających na liście Kölner i dlatego mogą być przyjmowane przez sportowców bez żadnych problemów.

Ponadto suplementy są całkowicie naturalne i pozbawione glutenu, konserwantów, laktozy, drożdży, słodzików, sztucznych aromatów i histaminy.

Regulatpro® w sposób zrównoważony promuje zdrowie dla całego organizmu i wspiera Cię w drodze do osobistych wzlotów. Dla większej wydajności  i regeneracji.

REGULATPRO METABOLIC

ATP – waluta dla naszej energii

Aby zapewnić wystarczającą energię, człowiek musi codziennie budować swoją własną masę ciała w postaci ATP. Dlatego mężczyzna o wadze 80 kg codziennie produkuje 80 kg ATP, a następnie ponownie. Ta niesamowita praca jest zasadniczo wykonywana przez specjalne organelle komórkowe zwane mitochondriami. W zależności od typu komórki do 11 000 mitochondriów można znaleźć nawet w 80 bilionach komórek człowieka. Funkcjonowanie mitochondriów zależy w dużej mierze od enzymów. Rozbite enzymy (STAMMENZYME®) w Regulatpro® Metaboliczne wspomagają mitochondrialne funkcje.

Średnia informacja żywieniowa na dzienną dawkę = 2 x 10 ml

Witamina C 12 mg / 15% RWS

Witamina D 5 μg / 100% RWS

Tiamina 0,22 mg / 20% RWS

Ryboflawina 0,42 mg / 30% RWS

Niacyna 4,8 mg / 30% RWS

Kwas pantotenowy 1,8 mg / 30% RWS

Witamina B6 0,42 mg / 30% RWS

Witamina B12 0,75 μg / 30% RWS

Magnez 56 mg / 15% RWS

Cynk 10 mg / 100% RWS

Mangan 2,0 mg / 100% RWS

Chrom 25 μg / 62,5% RWS

Ćwicz bardziej intensywnie, regeneruj się efektywnie, generuj najlepsze wyniki!

 

Leave a Reply

POWRÓT