Regulatessenz®

Poznaj nasz sekret

Składniki jeszcze bardziej aktywne, dzięki wegańskiemu ekstraktowi

Wszystkie nasze produktu zawierają Regulatessenz®, ekstrakt uzyskiwany podczas stosowania opatentowanej metody fermentacji kaskadowej. Dostarcza on składniki aktywne do głębszych warstw skóry. Zapewnia wysoką przyswajalność substancji odżywczych oraz pomaga w ochronie organizmu. Dzięki zastosowaniu efektu nośnika, cenne ekstrakty (w tym przeciwstarzeniowe) są przyswajane przez organizm w bardziej efektywny sposób.

Regulatessenz® energetyzuje skórę zapewniając właściwe działanie łagodzące oraz przeciwzapalne – zwłaszcza po zabiegach kosmetycznych. Aktywuje enzymy, które są odpowiedzialne za utrzymywanie skóry w dobrej kondycji oraz jest nośnikiem wielu antyoksydantów.

Wysoka skuteczność działania
Naturalna ochrona komórek
Wysoce skoncentrowany
100% ekologiczny i wegański
Hypoalergiczny
Wysoka biodostępność

Homeostaza – równowaga dla twojego zdrowia

Homeostaza za pomocą regulacji to podstawa życia oraz tajemnica młodości i zdrowia! Kiedy wszystkie układy organizmu są w równowadze, jesteśmy zdrowi. Organizm musi stale, w każdej sekundzie spełniać wyjątkowo skomplikowane funkcje regulacyjne, aby ciągle powracać do równowagi.

Wyłącznie wtedy, gdy wszystkie procesy w naszym ciele przebiegają bez zarzutu, wzajemnie sobą sterują niczym w układzie regulacyjnym, a własna produkcja energii działa sprawnie, wszystkie siły samoregulujące w ciele pozostają zmobilizowane.

REGULATESSENZ® obsługuje wszystkie podstawowe funkcje homeostazy

Enzymy Stammenzyme®

Praktycznie wszystkie procesy metabolizmu w ciele ludzkim przebiegają dzięki enzymom. Za pomocą tych biokatalizatorów metabolizm jest sterowany i regulowany.
Dzięki rozkładowi składników bogatych w enzymy przy udziale kwasu mlekowego w ramach fermentacji kaskadowej w esencji REGULATESSENZ® powstają tzw.
enzymy STAMMENZYME®.

Energetyzacja komórek

Wszystkie osoby przyjmujące Regulatessenz® już w krótkim czasie mówią o odczuwalnie zwiększonej energii i wydajności. Ilość adenozyno-5′-trifosforanu (ATP; własna energia komórkowa) w komórkach ciała zwiększyła się w ramach badania po trzech miesiącach średnio o 183%. Ten ogromny przyrost ATP wynika z aktywacji elektrowni komórkowych (mitochondriów). Dzięki przyjmowaniu REGULATESSENZ®, mitochondria funkcjonują lepiej.

Wspaniały efekt nośnika

Esencja Regulatessenz posiada tzw. efekt nośnika. To oznacza, że substancje witalne (lub odżywcze) są lepiej przyswajane przez organizm. Charakterystyczny efekt Regulatessenz® w roli przenośnika dla licznych substancji witalnych wykazano w wielu badaniach.

Naturalne składniki

Z miłości do natury – 100% jakości, kontrolowanej i certyfikowanej

Od zawsze celem firmy Dr. Niedermaier Pharma GmbH było opracowywanie wyjątkowych produktów naturalnych, fundamentalnie wspierających złożone struktury i funkcje ludzkiego organizmu w zgodzie z naturą.

Kontrolowane i certyfikowane – te słowa opisują odpowiedzialny sposób przedsiębiorczego działania firmy Dr. Niedermaier Pharma GmbH. W centrum myślenia i działania dla Dr. Niedermaier Pharma GmbH zawsze jest miłość do natury, człowieka i środowiska.

Acerola
Kokos
Karczochy
Kurkuma
Daktyle
Groszek
Figi
Proso
Kiełki mung
Szafran
Seler
Soja
Orzechy włoskie
Cytryna
Cebula