Energia Biologicznie Użyteczna

Wszystkie nasze produktu zawierają Regulatessenz®, ekstrakt uzyskiwany podczas stosowania opatentowanej metody fermentacji kaskadowej. Zapewnia wysoką przyswajalność substancji odżywczych, reguluje metabolizm oraz pomaga w utrzymaniu układu motorycznego w dobrej kondycji.

Energia ATP dla każdej komórki

Cząsteczki ATP gwarantują energię dla każdej formy aktywności ruchowej. Zapewnij paliwo dla swojego organizmu!

Bardziej efektywne przyswajanie

Regulatessenz® wspiera absorpcję substancji witalnych i odżywczych. Dzięki potwierdzonemu efektowi nośnika zapewnia lepsze przyswajanie wartościowych elementów posiłku.

Regulacja metabolizmu

Zapewnia odpowiednie rozłożenie energii i składników odżywczych do podtrzymania wszystkich procesów życiowych. Normalizuje metabolizm energetyczny i białkowy organizmu.

Zobacz produkty

Trenuj bardziej intensywnie, regeneruj się bardziej efektywnie, rób najlepsze wyniki!

Oddaj swojemu organizmowi to, czego wymaga trening i konkurencja!

Dr. Schmidt – Specjalista w zakresie medycyny ogólnej i żywienia

Ekspert wyjaśni, jak zwiększyć wydajność i uzyskać szybszą regenerację w popularnych i elitarnych dyscyplinach sportu.

Coraz więcej sportowców zajmuje się kwestią prawidłowego odżywiania w sporcie. Głównym celem jest oczywiście zwiększenie wydajności. Co Pan poleca?

Rozróżniamy podłoża budowlane i aktywne podłoża. Podłoża budowlane to głównie węglowodany, tłuszcze i białka. Funkcja substratów budowlanych jest dobrze znana. Właściwy stosunek podłoży budowlanych jest ważny dla sportowca, ale nie nadaje się do znacznej poprawy wydajności w sporcie. Za to odpowiedzialne są substraty aktywne. Przez to rozumiemy witaminy, pierwiastki śladowe, minerały, kwasy tłuszczowe, fitochemikalia, enzymy i aminokwasy. Jak sama nazwa wskazuje, te substancje „powodują” wiele w naszym ciele i są kluczowe dla naszego fizycznego, a więc sportowego działania. Każda aktywność fizyczna, a przede wszystkim wydajność sportowa, oznacza zwiększone zużycie energii, które – w zależności od sportu – może wzrosnąć o około 500 procent.

Energia jest wytwarzana w naszych komórkach organizmu w tak zwanych mitochondriach – elektrowniach energetycznych naszych komórek. Kiedy uprawiamy sport, nasze mięśnie polegają na szybkim dostarczaniu dużych ilości energii z mitochondriów. Poprawa wydajności treningów zależy więc w dużej mierze od wydajności każdego z mitochondriów, jedna komórka mięśniowa posiada do 8000 mitochondriów.

Bio koncentraty

Regulatpro Metabolic

Wspomaga naturalne procesy metaboliczne

Zobacz produkt
Regulatpro Arthro

Wspiera aktywność ruchową

Zobacz produkt